Hotfix aplikácie

Sú nažehľovacie vzory vytvorené z hot fix kamienkov - teda z kamienkov, ktoré sa za horúca nalepujú na textil.

Majú vysoký lesk, pretože sú zo skla so zrkadlovou fóliou a pôsobia veľmi luxusne.

Vhodné na tričká, nohavice, vankúše, kabelky, uteráky alebo iný módny doplnok.

Každá aplikácia je uložená strojom na priehľadnú fóliu. Naraz môžeme vyrobiť dve farby a dve veľkosti kamienkov - SS06 a SS10. Ak je vzor realizovaný zo štyroch alebo viacerých farieb, musí sa po dvoch farbách dávať na jednu fóliu a potom sa postupne jednotlivé fólie nažehľujú. Materiál, na ktorý chcete umiestniť aplikáciu, musí vydržať teplotu 180 stupňov (dve bodky na žehličke) po dobu cca 20 sekúnd s miernym tlakom pri kamienkoch veľkosti SS 6 a SS 10. Pri kamienkoch veľkosti od SS 20 vyššie a hviezdičky či srdiečka, treba tlačiť žehličkou do 30 sekúnd. Ak si aplikáciu nažehľujete sami, nezabudnite pred nažehlením dať na aplikáciu položenú na textil papier na pečenie. Vhodné je dať papier na pečenie aj pod textil, pretože lepidlo je silné a kamienky sa môžu prilepiť aj na materiál pod textilom alebo sa spojí s druhou stranou trička.

My máme k dispozícii profesionálny termolis, ktorý kamienky prilepí na odev tak, aby vydržal bežné pranie a žehlenie. Preto vám odporúčame, ak ste si u nás nevybrali textil, aby ste nám ho poslali a my vám aplikáciu profesionálne nažehlíme za 1,00 eur.

V tejto kategórii sa predávajú len hot fix aplikácie. Ak si prajete inú farbu aplikácie a na www.sashe.sk v našom obchodíku nie je ukážka, vyberte si z farebnej ponuky našich kamienkov a mi vám ju z tej farby zhotovíme. Svoju voľbu farby kamienkov napíšte do poznámky pri objednávaní, ak vami požadovaná farba nie je v ponuke.